szybkikontakt

O nas

O nas

Nieprzerwanie od 2011 roku  zapewniamy dostawy towarów świeżych oraz mrożonych Klientom z różnych branż spożywczych.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów wymagających kontroli temperatury, z możliwością przewozu towarów w temperaturach  od -25 st. C do +25 st. C. Są to zarówno ładunki całościowe (FTL), jak i drobnicowe (LTL).

Atutem naszej firmy są specjalistyczne naczepy multi-temperaturowe, które pozwalają przewozić towary świeże (na hakach oraz na paletach) oraz mrożone (na paletach) jednocześnie na tej samej przestrzeni ładunkowej. 

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa całego procesu logistycznego, w tym obsługa celna. Nasi Partnerzy cenią sobie doświadczenie, elastyczność i szybkość działania zespołu Ekofrost.

Potrafimy dostarczyć przesyłki w bardzo krótkim czasie, jednocześnie sprawując stały nadzór nad temperaturą przewozu. 
Sprawna  organizacja transportu przekłada się na   optymalizację kosztów transportu każdej wielkości i wagi towaru.

Lubimy wyzwania!

Dla nas żadna paleta nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. Transport  jednego kartonu z zachowaniem żądanych reżimów temperaturowych? – nawet tak bardzo wyszukane usługi nie stanowią dla nas żadnego problemu. 

Nasz serwis świadczony jest 365 dni w roku, na podstawie stałego harmonogramu dostaw.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną, wielojęzyczną obsługę 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lubimy wyzwania!

Nasza flota

Zarówno w transporcie całopojazdowym,  jak i  drobnicowym  terminowość i zdolność dostosowania się do potrzeb klientów są naszym priorytetem. 
Umożliwia nam to  własna, nowoczesna flota. 

Nasze pojazdy spełniają najbardziej restrykcyjne standardy emisji spalin EURO6 oraz standardy bezpieczeństwa. 

Pojazdy wyposażone są w kamery pozwalające na wjazd do centrów dużych stolic europejskich. Nadzór nad całym procesem transportowym zapewniają doświadczeni i dobrze wyszkoleni kierowcy. 

Wszystkie pojazdy wchodzące w skład naszej floty są zintegrowane z systemem TMS, co umożliwia śledzenie przewozów i raportowanie o statusie dostaw towarów do Klientów w czasie rzeczywistym. 

Dodatkowe wyposażenie taboru w system telematyczny Transics pozwala na właściwe zarządzanie czasem pracy naszych kierowców, i kontrolę przewozu na każdym etapie.

Nasza flota

Nasze kompetencje

Możliwość odpraw 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie całej Polski

Możliwość konsolidacji przesyłek drobnicowych i odpraw w magazynie w Poznaniu

Rzetelna informacja na każdym etapie realizacji

Pomoc w sytuacjach kryzysowych

Elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta

Terminowość

Elektroniczna dokumentacja

WYRÓŻNIA NAS:

  • Kompleksowość
  • Doświadczenie
  • Kreatywność
  • Bezpieczeństwo i stabilność działania
  • Indywidualne podejście do rozwiązywania każdego problemu
  • Pełna synchronizacja działań
  • Realizacja transportów przez cały rok, również w święta
  • Dedykowany opiekun monitorujący cały proces przewozu dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • Nowoczesne rozwiązania IT
WYRÓŻNIA NAS:

Certyfikaty

Jesteśmy świadomi rosnących wymagań rynku oraz naszych Klientów, dlatego na każdym etapie naszych działań zapewniamy najwyższą jakość usług. Świadczą o tym uzyskane przez nas certyfikaty. 

Spełnianie wymagań jakościowych i zdolność dostarczania naszym klientom usług na najwyższym poziomie potwierdza Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.   
To również zwieńczenie trudu całego zespołu Ekofrost, który codziennie dba o zapewnienie naszym Klientom szybkiej i sprawnej obsługi w oparciu o międzynarodowe standardy. Jesteśmy specjalistami w przewozie żywności i zapewniamy jej bezpieczny przewóz.  Gwarantujemy to poprzez spełnianie norm w ramach międzynarodowego standardu IFS Logistics. Certyfikat poświadcza również weryfikowany poziom zarządzania ryzykiem związanym z przewozem, dystrybucją i magazynowaniem żywności. 

Posiadamy status upoważnionego przedsiębiorcy, który potwierdza naszą wiarygodność w zakresie odpraw celnych.   Przywilej ten otrzymaliśmy dzięki uzyskaniu statusu AEO C.  W odniesieniu do kwestii celnych gwarantuje on wysoką jakość obsługi, a także pozwala na stosowanie wielu ułatwień w kwestiach celnych. Uzyskaliśmy akredytację brytyjskiego urzędu ds. kontroli granicznej- UK Border Force.  Dokument  ten poświadcza  spełnianie standardów w zakresie ochrony przewozu towarów przed wtargnięciem nielegalnych imigrantów na teren Wielkiej Brytanii. 
 

 

IFS Logistics
Międzynarodowy standard dla transportu, dystrybucji i magazynowania
Certyfikat AEO
Status zaufanego przedsiębiorstwa w kwestiach celnych
UK Border Force
Standard bezpieczeństwa i kontroli przed wtargnięciem nielegalnych imigrantów na teren Wielkiej Brytanii
ISO 9001:2015
System Zarządzania Jakością w Przedsiębiorstwie
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd