szybkikontakt

Pracuj dla nas!

Pracuj w logistyce!

Rozwijamy się i nieprzerwanie prowadzimy rekrutację zaangażowanych Kandydatów chętnych do pracy w naszych krajowych, jak i zagranicznych oddziałach. 

Naszym Pracownikom oferujemy możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w różnych działach naszej firmy na różnych stanowiskach, atrakcyjne zarobki i miłą atmosferę w pracy.  

Posiadasz doświadczenie w branży logistycznej i  chciałbyś kontynuować pracę w znanym Ci obszarze zawodowym?  A może nigdy wcześniej nie pracowałeś w logistyce, ale przekonasz nas, że warto z Tobą współpracować? Szybko się uczysz? Jesteś operatywny, kreatywny i odporny na stres? Potrafisz szybko podejmować decyzje? Znasz języki obce? Posiadasz umiejętności organizacyjne? Pracujesz dobrze zarówno w zespole jak i indywidualnie? Lubisz wyzwania i ciągły rozwój?  Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? – właśnie Ciebie szukamy! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny (koniecznie z klauzulą RODO).

Zapoznaj się z poniższym ogólnym opisem naszej pracy, wybierz i nie zwlekaj – aplikuj już dziś!  

 

<span class="text-blue">Pracuj</span> w logistyce!

Typy stanowisk pracy

Praca
w biurze

Posiadamy biura w Nowym Targu, Nowym Sączu, Lublinie, Poznaniu oraz w Wielkiej Brytanii.

W każdym z biur możemy zaproponować pracę w dziale operacji, planowaniu, handlu, księgowości oraz przy obsłudze celnej jako agent celny. Każde stanowisko pracy obejmuje szereg obszarów działania.

Do pracy w biurze poszukujemy osób, które są kreatywne, decyzyjne, szukają niestandardowych rozwiązań i mają ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Pracownikom bez doświadczenia oferujemy staże oraz praktyki zawodowe.

Praca jako kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Dysponujemy nowoczesną flotą ciągników siodłowych oraz naczep typu chłodnia, a nasi kierowcy dostarczają towar do naszych klientów w całej Europie.

Bądź częścią naszego zespołu kierowców i dołącz do naszej rozległej sieci logistycznej.

Praca na magazynie

Miej wpływ na proces transportowy i buduj terminowość dostaw towarów do naszych Klientów, pracując w naszych magazynach.

Poszukujemy osób do pracy bezpośrednio na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów, jak również takich, które pośrednio mają wpływ na pracę magazynu, czyli do działu planowania i przy organizacji dokumentów.

Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.

Proszę podać imię.
Proszę podać nazwisko.
Proszę podać nr telefonu.
Proszę podać e-mail.
Proszę wpisać wiadomość.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd